تولید محصولات استراتژیک کشاورزی مهم‌ترین راه‌ دور زدن تحریم‌ها است

تولید بیش‌تر محصولات استراتژیک کشاورزی مهم‌ترین راه‌ دور زدن تحریم‌های اقتصادی علیه ایران است.           به گزارش کرد پیام رسول خضری نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: وابستگی اقتصاد کشورمان به درآمدهای حاصل از نفت به عنوان اهرم فشار به دست استکبار جهانی افتاده است. وی با […]

تولید بیش‌تر محصولات استراتژیک کشاورزی مهم‌ترین راه‌ دور زدن تحریم‌های اقتصادی علیه ایران است.

 

 

 

 

 

به گزارش کرد پیام رسول خضری نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: وابستگی اقتصاد کشورمان به درآمدهای حاصل از نفت به عنوان اهرم فشار به دست استکبار جهانی افتاده است.

وی با اشاره به قطع وابستگی اقتصاد کشور از درآمد نفتی، خاطرنشان کرد: برای حل این مسئله برنامه‌ریزی و مدیریت قوی و جامع لازم داریم.

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مهم‌ترین بخش‌ اقتصاد در همه کشورها محصولات استراتژیک کشاورزی است به همین منظور باید حمایت از بخش کشاورزی را جدی بگیریم.

وی با اشاره به طرح حمایت از صندوق بیمه کشاورزی، تصریح کرد: این طرح میزان مبلغ بیمه کشاورزی را از یک هزار و ۵۰۰ میلیارد به ۸ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال رسانده است.

خضری با اشاره به جلوگیری از اجرای فاز دوم هدفمندسازی یارانه‌ها توسط مجلس، خاطرنشان کرد: برای تعدیل اقتصادی در کشور به حمایت دولت در این زمینه نیازمندیم.

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اولین رکن اقتصاد مقاومتی توسعه سرمایه‌گذاری مولد است، گفت: برای تقویت اقتصاد کشور حمایت از قشر سرمایه‌گذار بسیار مهم و حیاتی است.

وی همچنین به مبارزه با مفاسد اقتصادی را اشاره کرد و اظهار داشت: هرگونه اغماضی در این زمینه به ضرر ملت و نظام تمام می‌شود.

خضری ادامه داد: کنترل تورم جهشی در کشور نیاز مبرم به تیم مدیریت اقتصادی قوی از طرف دولت دارد تا با سربلندی از بحران اقتصادی رد بشویم.

وی با بیان اینکه درصد عمده‌ای از جمعیت کشور را اقشار آسیب‌پذیر جامعه تشکیل می‌دهند، گفت: حمایت از اقشار آسیب‌پذیر جامعه باید در اولویت کاری مسئولان قرار گیرد تا فشار کمتری بر این قشر وارد شود.