توقف کامیون‌ها و کانتینرها در بلوار کوردستان (کمربندی) پیرانشهر موجب سلب آسایش شهروندان

به گزارش کوردپیام،  معضل بزرگ نبود پارکینگ برای خودروهای سنگین باعث شده است اکثر رانندگان کامیون‌های خود را در معابر و خیابانهای شهر پارک کنند که علاوه بر افزایش ترافیک، باعث ایجاد مشکلات زیادی برای شهروندان پیرانشهری شده است. توقف و تردد خودروهای سنگین حامل بار در کنار ایجاد نا امنی در معابر شهر و […]

به گزارش کوردپیام،  معضل بزرگ نبود پارکینگ برای خودروهای سنگین باعث شده است اکثر رانندگان کامیون‌های خود را در معابر و خیابانهای شهر پارک کنند که علاوه بر افزایش ترافیک، باعث ایجاد مشکلات زیادی برای شهروندان پیرانشهری شده است.

توقف و تردد خودروهای سنگین حامل بار در کنار ایجاد نا امنی در معابر شهر و امکان بروز حوادث، باعث ترافیک و به طبع تخریب آسفالت شده، به این دلیل که وزن زیاد کامیون‌های حامل بار و البته کیفیت پایین آسفالت و زیرسازی خیابان که با وجود این کامیون‌ها عمر کوتاهی دارند.

با توجه به اینکه پارک کامیون‌ها و رفت و آمد خودروهای سنگین در شهر موجب سلب آسایش و آرامش خانواده‌ها شده، به امکانات شهری در حوزه زیرساخت‌ها نیز به دلیل سنگینی خودرو آسیب جدی وارد می‌کند، لازم است نسبت به ایجاد مسیری امن و بهتر و با زیرساخت با کیفیت اقدامات لازم انجام شود.

تردد و پارک ماشین آلات سنگین و کامیون ها در مناطق مسکونی به دلیل آلودگی صوتی موجی از نارضایتی ساکنان این منطقه را به وجود می‌آورد.