تودیع و معارفه رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان پیرانشهر برگزار شد

به گزارش کوردپیام، مراسم تودیع و معارفه رئیس  اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان پیرانشهر با حضور عبدالهی سرپرست فرمانداری شهرستان و رضوی معاونت طرح و توسعه آب و فاضلاب روستایی استان آذربایجان غربی، امروز در فرمانداری پیرانشهر برگزار شد. در این مراسم ادریس دلخون که معاون اداره بود، با اعطای حکمی به عنوان رئیس […]

به گزارش کوردپیام، مراسم تودیع و معارفه رئیس  اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان پیرانشهر با حضور عبدالهی سرپرست فرمانداری شهرستان و رضوی معاونت طرح و توسعه آب و فاضلاب روستایی استان آذربایجان غربی، امروز در فرمانداری پیرانشهر برگزار شد.

در این مراسم ادریس دلخون که معاون اداره بود، با اعطای حکمی به عنوان رئیس این اداره در پیرانشهر معرفی و از زحمات چند ساله حیدر مشیری تقدیر و تشکر به عمل آمد.

لازم به یادآوری است که شهرستان پیرانشهر که منشا اصلی آب سرچشمه  خلیج فارس می باشد اما در کمال تاسف بالغ بر ۳۰ روستای آن از نعمت آب آشامیدنی بی بهره اند، که حتی گزارش شده در بیشتر روستاها با تانکر آب برده می شود که آن هم مایحتاج آنها را برآورده نمی کند، در این مورد چندین بار از طریق رسانه ها و تلفن ها به اداره گزارش شده است اما متاسفانه هنوز اقدام عملی در این مورد صورت نگرفته است که امیدواریم با آمدن رئیس جدید این مشکل در سطح شهرستان از بین برود.