تعیین مهلت دادگستری آذربایجان غربی برای تصمیم‌گیری پرونده قاچاق در پیرانشهر

به گزارش کوردپیام، ناصر عتباتی روز سه‌شنبه اظهار کرد: در این پرونده که به گزارش اداره کل اطلاعات استان تشکیل و در حال حاضر در شعبه اول تعزیرات حکومتی پیرانشهر در جریان رسیدگی است. وی افزود: طی جلسه‌ای با حضور دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان، ناظر گمرکات استان و سرپرست […]

به گزارش کوردپیام، ناصر عتباتی روز سه‌شنبه اظهار کرد: در این پرونده که به گزارش اداره کل اطلاعات استان تشکیل و در حال حاضر در شعبه اول تعزیرات حکومتی پیرانشهر در جریان رسیدگی است.

وی افزود: طی جلسه‌ای با حضور دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان، ناظر گمرکات استان و سرپرست مدیریت جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان ابعاد پرونده بررسی و به لحاظ اهمیت و حساسیت موضوع مقرر شد با وصول پاسخ ارزیابی و قیمت گذاری کالاها توسط گمرک و تکمیل پرونده ظرف یک هفته رای مقتضی صادر شود.

رییس کل دادگستری آذربایجان غربی تاکید کرد: در خصوص موضوع به لحاظ گستردگی تعداد و تنوع پرونده‌ها بازدید مفصلی از انبارهای مدیریت جمع آوری فروش و اموال تملیکی به عمل آمده و دستوراتی در خصوص تعیین تکلیف اموال قاچاق مزبور صادر شده بود.