تعلل شهرداری پیرانشهر در خدمات شهری/ روند کند خدمات و نارضایتی مردم

در حالی که بیش از یک ماه از کندن آسفالت خیابان شین آباد پیرانشهر می‌گذرد شهرداری این شهر همچنان دست روی دست گذاشته و دست و دلش به کار کردن نمی‌رود.         شهرداری‌ یکی از نهادهایی است که عملکرد آن‌ همواره در دید عموم بوده و مردم روزانه با خدمات و وظایف شهرداری […]

در حالی که بیش از یک ماه از کندن آسفالت خیابان شین آباد پیرانشهر می‌گذرد شهرداری این شهر همچنان دست روی دست گذاشته و دست و دلش به کار کردن نمی‌رود.

 

 

 

 

شهرداری‌ یکی از نهادهایی است که عملکرد آن‌ همواره در دید عموم بوده و مردم روزانه با خدمات و وظایف شهرداری روبه‌رو هستند.که بعضی از خدمات آن آسفالت ، انتقال فاضلاب ، تعمیرات خیابان ها به لحاظ وجود ناهمواری و …

به گزارش کرد پیام ؛خیابان دو بانده شین آباد مدتی است که به دلیل انجام حفاری ، یک بانده شده است. خیابانی که روزانه مردم زیادی از آن تردد می کنند حدود یک ماه و اندی پیش آسفالت آن کنده شده و از همان زمان نیز به حال خود رها شده است.

عبور بالاجبار شمار زیادی از خودروهای ساکنین آن منطقه  و مسافران عبوری و شرایط نامناسب خیابانی که اکنون دیگر تنها نام خیابان آسفالته را یدک می‌کشد سبب نارضایتی مردم شده است، آنان از تعویض آسفالت و فعالیت‌های عمرانی گله‌ مند نیستند، بلکه آنچه دادشان را درآورده است، تعلل شهرداری پیرانشهر در انجام وظایف محوله است.

در حالی که  انتقالات آب ، فاضلاب ، آسفالت و … یک خیابان تنها چند روز وقت می خواهد  ولی انجام این خدمات در شهرداری پیرانشهر یک ماه و حتی بیشتر زمان برده است و این موضوع  نارضایتی هایی را برای شهروندان به وجود آورده است.

تعدادی از شهروندان و رانندگان پیرانشهر در گفت و گو با خبرنگار کرد پیام ، از کم کاری، دوباره کاری، تعلل‌های دامنه دار و دیگر اقدامات مسئله دار که این روزها در شهرداری پیرانشهر باب شده است، اعتراض کردند.