تعطیلی دوره ای جایگاه CNGپیرانشهر و تشکیل صف های طولانی!

هر از چند گاهی بنابر دلایلی ناپیدا جایگاه های CNG پیرانشهر چند روز را تعطیل می کنند …           به گزارش کرد پیام ؛ پیرانشهر منطقه ای مرزی با تردد بی شمار وسایل نقلیه ، چند سالی است که در کشور جایگاه های جدید سوختگیری بنام جایگاه سوخت طبیعی یا CNG […]

هر از چند گاهی بنابر دلایلی ناپیدا جایگاه های CNG پیرانشهر چند روز را تعطیل می کنند …

 

 

 

 

 

به گزارش کرد پیام ؛ پیرانشهر منطقه ای مرزی با تردد بی شمار وسایل نقلیه ، چند سالی است که در کشور جایگاه های جدید سوختگیری بنام جایگاه سوخت طبیعی یا CNG ایجاد شده اند که هدف اصلی آنان تحقق شعار سوخت پاک ، هوای پاک است.اما متأسفانه از زمان احداث این جایگاه های هیچ جایگاهی در کشور بدون مشکل نبوده است.

در پیرانشهر با وجود دو جایگاه سوختگیری طبیعی هنوز مردم با مشکلات سوختگیری مواجه اند ، حال که یکی از آنها تعطیل شود چه می شود ؛ بیا و نگاه کن! چند روزی است که یکی از این جایگاه ها تعطیل است که این رخداد هر از چند گاهی در یکی از جایگاه های این شهر رخ می دهد ، اما دلیلش برای مردم روشن نیست و آنها فقط می دانند که بروند در صف های کیلومتری منتظر سوختی اندک باشند.

حال یکی از جایگاه های که مردم دلشان به آن خوش بود تعطیل شده است این بار صف ها طولانی تر و سوختگیران در مضیقه قرار گرفته اند ، ما تا بحال جوابی از مسئولین در این خصوص نشنیده ایم و انگار که مسئولین هدف اصلی خدمت را فراموش کرده اند.