تصادف در محور پیرانشهر به نقده قربانی گرفت

 به گزارش کوردپیام ؛ بر اثر برخورد یک دستگاه سواری پژو و یک دستگاه خودروی پیکاب در محور پیرانشهر به نقده متاسفانه یک نفر جان خود را از دست داد. در این حادثه که مقارن با ساعت ۳۰/۱۱ قبل از ظهر روز یکشنبه ( ۱۹ شهریورماه) در محل حادثه خیز سه راهی قبه در محور پیرانشهر […]

 به گزارش کوردپیام ؛ بر اثر برخورد یک دستگاه سواری پژو و یک دستگاه خودروی پیکاب در محور پیرانشهر به نقده متاسفانه یک نفر جان خود را از دست داد.
در این حادثه که مقارن با ساعت ۳۰/۱۱ قبل از ظهر روز یکشنبه ( ۱۹ شهریورماه) در محل حادثه خیز سه راهی قبه در محور پیرانشهر به نقده اتفاق افتاد، متاسفانه راننده پژو به اسم “م. ر. آجی” بعلت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.
همچنین در این حادثه دو نفر دیگر از سرنشینان هر دو خودرو مصدوم و توسط نیروهای امداد جاده ای جهت انجام معالجات درمانی بیشتر به بیمارستان امام خمینی پیرانشهر اعزام شدند.
در طی چند روز اخیر متاسفانه این چندمین حادثه تصادف( واژگونی و برخورد) در محور پیرانشهر به نقده بوده است که باعث ایجاد خسارات سنگین مالی و جانی به سرنشینان خودروها شده است.
متاسفانه علی رغم اینکه هر روز در این محور شاهد بروز حوادث جاده ای هستیم، ۵ کیلومتر از مسیر خروجی پیرانشهر به نقده مدت ۳ سال است که جهت انجام تعریض و تبدیل به بزرگراه دست پیمانکار می باشد که هنوز به اتمام نرسیده است