تجلیل از قهرمانان ورزشی در شهرستان پیرانشهر

به گزارش کوردپیام ، خضر کاک درویشی، فرماندار شهرستان پیرانشهر، در جلسه ای که به منظور تجلیل از مدال آوران و قهرمانان کشوری در محل سالن اجتماعات این شهرستان ترتیب یافت، با اهداء لوح یادبود و هدایایی از مدال آوران مسابقات مختلف ورزشی در سطوح استانی و کشوری تجلیل کرد. در این دیدار که با حضور […]

به گزارش کوردپیام ، خضر کاک درویشی، فرماندار شهرستان پیرانشهر، در جلسه ای که به منظور تجلیل از مدال آوران و قهرمانان کشوری در محل سالن اجتماعات این شهرستان ترتیب یافت، با اهداء لوح یادبود و هدایایی از مدال آوران مسابقات مختلف ورزشی در سطوح استانی و کشوری تجلیل کرد.

در این دیدار که با حضور جمعی از ورزشکاران تیم بانوان مچ اندازی و گلبال نابینایان شهرستان برگزار شد، از فعالیت ها و تلاش های حرفه ای این ورزشکاران توسط فرماندار و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تجلیل بعمل آمد.

کاک درویشی در این دیدار ضمن تبریک عناوین کسب شده توسط ورزشکاران پیرانشهری اظهار داشت: یکی از راههای کسب اعتبار در سطوح مختلف ملی و بین المللی درخشش در میادین ورزشی است که خوشبختانه ورزشکاران پیرانشهری در این خصوص در طی سالهای اخیر بسیار خوش درخشیده اند.

رحیم تیموری، رئیس اداره ورزش و جوانان پیرانشهر نیز در این دیدار طی سخنانی کوتاه گفت: تیم مچ اندازی بانوان پیرانشهر هفته های گذشته با حضور در اردوی انتخابی تیم ملی مچ اندازی ایران موفق به انتخاب عضو ثابت در تیم مچ اندازی نوجوانان کشوری و کسب ۲ مدال طلا، ۲ مدال نقره و ۲ مدال برنز دراین مسابقات شدند.

وی اظهار داشت: تیم گلبال نابینایان پیرانشهر هم با چندین مقام قهرمانی، عنوان تیم برتر کشوری در لیگ های مختلف در چندین سال متمادی را در کارنامه خود دارد.