تبلیغات در کوردپیام

در دهه اخیر جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه ای نو و فراگیر بود . این رسانه نو مجموعه سایت هائی بودند که به مدد شبکه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هائی همچون تلویزیون ،روزنامه ،مجلات و… پیدا کرده و روز به روز سهم […]

در دهه اخیر جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه ای نو و فراگیر بود . این رسانه نو مجموعه سایت هائی بودند که به مدد شبکه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هائی همچون تلویزیون ،روزنامه ،مجلات و… پیدا کرده و روز به روز سهم بیشتری را در این میان به خود اختصاص می دهند.

رسانه های اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی هست ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد. در رسانه هائی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یکطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد ، حال آنکه در اینترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار می گردد.

حضور فعالان بخش تولید و بازرگانی در اینگونه سایتها نیز امروزه از اهمیت بسزائی برخوردار شده ، چرا که امکانات خاص اینترنت بعلاوه سایر خواص دیگر رسانه ها موجب گردیده است تا تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت تاثیر گذاری فوق العاده ای برای شرکتها در برداشته باشد.

سایت خبر تحلیلی کوردپیام بعنوان یکی از پر بیننده ترین سایتهای پیرانشهر، بمدد افزایش ترافیک روزانه خود، بعنوان یک رسانه اینترنتی موفق و روبه رشد مطرح می باشد وباتوجه به قابلیت های خود توانسته است مخاطبان و کاربران زیاد از  داخل و خارج کشور را به خود جذب کند.

تلفن:    ۰۹۹۰۱۴۴۵۰۵۵

ایمیل: piran1391@gmail.com

هزینه یک ماه
ابعاد بنر توضیحات مکان تبلیغات
 ۵۰۰,۰۰۰ تومان ۴۶۸×۶۰    هدر سایت بالا ی سایت
 ۲۵۰,۰۰۰ تومان ۳۰۰×۲۵۰  زیر هدر سایت داخل کوردپیام
  ۲۰۰,۰۰۰ تومان ۳۰۰×۱۰۰   زیر هدر سایت داخل کوردپیام
 ۲۰۰,۰۰۰ تومان  ۱۲۰×۲۴۰   ستون سمت چپ (ترتیبی) بالاترین اولین
 ۱۹۰,۰۰۰ تومان  ۱۲۰×۲۴۰  ستون سمت چپ (ترتیبی) دومین
  ۱۸۰,۰۰۰ تومان ۱۲۰×۲۴۰ ستون سمت چپ (ترتیبی) سومین
  ۱۷۰,۰۰۰ تومان ۱۲۰×۲۴۰ ستون سمت چپ (ترتیبی) چهارمین
  ۱۶۰,۰۰۰ تومان ۱۲۰×۲۴۰ ستون سمت چپ (ترتیبی) پنجمین
 ۱۵۰,۰۰۰ تومان ۱۲۰×۲۴۰ ستون سمت چپ (ترتیبی) ششمین
  ۱۵۰,۰۰۰ تومان ۱۲۰×۲۴۰ ستون سمت چپ (ترتیبی) هفتمین
۵۰,۰۰۰ تومان تبلیغات متنی مثل خبر گذاشتن