بهورزان پیرانشهر تجلیل شدند+تصاویر

به گزارش کوردپیام، امروز حسن عبدالهی سرپرست فرمانداری پیرانشهر در مراسم بزرگداشت روز بهورز که در مجتمع شبکه و بهداشت پیرانشهر برگزار شد، ضمن تبریک این روز گفت: بهورزان از اقشار زحمت کش جامعه هستند که در سنگر سلامت نقش مهمی در راستای سلامت جامعه و خانواده دارند . عبدالهی بهورزان را پرچم دار سلامت […]

به گزارش کوردپیام، امروز حسن عبدالهی سرپرست فرمانداری پیرانشهر در مراسم بزرگداشت روز بهورز که در مجتمع شبکه و بهداشت پیرانشهر برگزار شد، ضمن تبریک این روز گفت: بهورزان از اقشار زحمت کش جامعه هستند که در سنگر سلامت نقش مهمی در راستای سلامت جامعه و خانواده دارند .

عبدالهی بهورزان را پرچم دار سلامت خواند و افزود: بهورزان برای سلامتی و آرامش خاطر بیماران شبانه روز در تلاشند و این را باید غنیمت شمرد چرا که خدمت به مردم از اولویت کاری دولت است

کاسیان زاده مدیر شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر ، ضمن عرض خیرمقدم به بهورزان که سربازان خط مقدم نظام بهداشتی هستند روز بهورز را به آنها تبریک گفت و افزود: بهورزان باید مسائل اجتماعی روز را بشناسند و با پویایی و استمرار از لحاظ علمی جایگاه خود را ارتقاء دهند و نقش آفرینی بهورزان در عرصه سلامت باید از گذشته بارزتر و توان علمی آنها نیز همواره افزایش یابد.

وی اظهار کرد : ایجاد عدالت از وظایف سنگین بهداشت و درمان است و تلاشهای بزرگی که توسط بهورزان زحمت کش صورت گرفته جای تشکر و تقدیر دارد.

سلیمانی رییس امور اجرایی مرکز بهداشت پیرانشهر نیز ضمن تبریک سالروز آغاز بکار خانه های بهداشت و فرا رسیدن روز بهورز از تلاش خستگی ناپذیر این همکاران عزیز قدردانی نموده و اعلام نمود : انشالله بهورزان محترم با همدلی و کار بیشتر در خدمت به شهروندان عزیز بیش از پیش موفق باشند.

وی بیان نمود : بومی بودن بهورزان ، ارتباط دائم ایشان با مردم ، ثبت دقیق اطلاعات بهداشتی و نظارت مستمر از عوامل عمده پوشش مطلوب خانه های بهداشت بوده است .

سپس چند نفر از بهورزان شعر، دکلمه در خصوص گرامیداشت مقام بهورز و وظایف بهورزی قرائت نمودند و در ادامه مسابقه علمی به صورت کتبی بین بهورزان برگزار گردید که جوایزی نیز به ۱۲ نفر از برندگان هداء گردید.