برگزاری دوره آموزشی اعضای هیات اجرایی انتخابات پیرانشهر و شهرهای جنوب استان

به گزارش کوردپیام به نقل از ایرنا، این دوره آموزشی ویژه اعضای هیات های اجرایی شهرستان های مهاباد، پیرانشهر، نقده، اشنویه و سردشت با شرکت کارشناسان ویژه آموزشی استانداری آذربایجان غربی عصر روز یکشنبه در مهاباد به پایان رسید. معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مهاباد در این نشست گفت: انتخابات از امور بسیار مهم […]

به گزارش کوردپیام به نقل از ایرنا، این دوره آموزشی ویژه اعضای هیات های اجرایی شهرستان های مهاباد، پیرانشهر، نقده، اشنویه و سردشت با شرکت کارشناسان ویژه آموزشی استانداری آذربایجان غربی عصر روز یکشنبه در مهاباد به پایان رسید.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مهاباد در این نشست گفت: انتخابات از امور بسیار مهم و اساسی کشور است اگر کسی به قدرت می رسد و یا از قدرت کنار می رود با اتکا به انتخابات و آرای عمومی است.

ایرج شجاعی اظهار کرد: رای مردم حق الناس است و هر آنچه مردم تصمیم بگیرند همه تسلیم رای و نظر مردم خواهیم بود و بر این اساس جایی برای بگو مگو باقی نمی ماند و این تجلی مردم سالاری دینی است.
شهرستان مهاباد با حدود ۲۳۷ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع است.

به گزارش کوردپیام ، پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۹ اردیبهشت ماه سال جاری همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.