بازگشت نکونام به اوساسونا؟!

جواد نکونام در حالیکه با شرایط خاصی اوساسونا را ترک کرد و به لیگ ایران بازگشت در حال حاضر با اوضاع متفاوتی روبرو شده است…       به گزارش کرد پیام به نقل از تابناک ؛ جواد نکونام در حالیکه با شرایط خاصی اوساسونا را ترک کرد و به لیگ ایران بازگشت در حال […]

جواد نکونام در حالیکه با شرایط خاصی اوساسونا را ترک کرد و به لیگ ایران بازگشت در حال حاضر با اوضاع متفاوتی روبرو شده است…

 

 

 

به گزارش کرد پیام به نقل از تابناک ؛ جواد نکونام در حالیکه با شرایط خاصی اوساسونا را ترک کرد و به لیگ ایران بازگشت در حال حاضر با اوضاع متفاوتی روبرو شده است که پیشنهاد جدی از سوی مسئولان این تیم دریافت کرده است.

گویا مسئولان با این بازیکن تماس نیز حاصل کردند و خواستار این هستند که هافبک آبی ها به اسپانیا باز گردد و استقلال را رها کند.

اوساسونا بار دیگر در لالیگا باخت و ششمین شکست خود را هم پذیرفت.
شکست دوباره اوساسونا در لالیگا در شرایطی رقم خورد که مسعود شجاعی دقایقی در ترکیب اوساسونا قرارگرفت اما وی نتوانست مانع از شکست تیمش بشود و پسران شهر پامپلونا باردیگر طعم تلخ باخت را چشیدند.

شکست های اوساسونا بهانه ای شده تا مسئولان این باشگاه دوباره با جواد نکونانم تماس بگیرند و از او بخواهند در نیم فصل به این تیم بازگردد.

نکونانم این موضوع راتایید می کند و می گوید: «بله، مسئولان باشگاه اوساسونا به من پیغام داده اند دوباره به تیم شان برگردم اما من قبول نکرده ام.!»

با این حال دور از ذهن نیست که با آغاز نقل و انتقالات در نیم فصل باردیگر ماجرای بازگشت نکونام به اوساسونا در رسانه ها مطرح بشود. آیا نکونام آن زمان هم دوباره اعلام می کند که قصد ندارد استقلال را سوی اوساسونا ترک کند؟