بازهم نوبت به بزرگترین خبرگزاری فارسی زبان دنیا رسید!

از آنجائیکه کار رسانه و خبر ظرافت خاصی می طلبد، سرعت در کنار دقت می تواند عامل مهمی برای نوآوری در خبر و انعکاس رویداد ها باشد.         به گزارش کرد پیام به نقل از ندای ارومیه ؛ در عین حال که سرعت و دقت دو فاکتور مهم برای انعکاس اخبار و […]

از آنجائیکه کار رسانه و خبر ظرافت خاصی می طلبد، سرعت در کنار دقت می تواند عامل مهمی برای نوآوری در خبر و انعکاس رویداد ها باشد.

 

 

 

 

به گزارش کرد پیام به نقل از ندای ارومیه ؛ در عین حال که سرعت و دقت دو فاکتور مهم برای انعکاس اخبار و نشر آن می باشد فقدان یکی از آن دو عامل می تواند فاجعه ای خبری را رقم بزند که جمع و جور کردنش همان دقت و سرعت را بطلبد!

نوشتن از بی دقتی و سوتی های همکاران عزیز در عرصه خبر شاید برایمان ناخوشایند باشد اما چه کنیم که مسئولیم تا به عهدی که در راستای تنویر افکار عمومی بسته ایم عمل کنیم.

اینبار بازهم باشگاه خبرنگاران خود سوژه دستمان داد تا از شاهکارهای خبری اش بنویسیم و بنویسم و بازهم بنویسیم.

((YJC)) یا همان باشگاه خبرنگاران جوان که خود را بزرگترین خبرگزاری فارسی زبان دنیا می داند به همان اندازه که در تعریف و تمجید از خود کم نمی گذارد به همان اندازه هم نسبت به سوژه دهی مشغول است.

ندای ارومیــــــه که چندی است شروع به مچ گیری از مطبوعات و رسانه های خبری کرده است در پارت چهارم سوتی گیری های خود ، بازهم سراغ بزرگترین خبرگزاری فارسی زبان دنیا رفته است.

سایت باشگاه خبرنگاران جوان در خبری ورزشی که در تاریخ ۵ آبان منتشر کرده است ، دیدار تیم های هندبال شهرداری ارومیه و شهرداری تبریز را انعکاس داده است اما انعکاس خبرش نه تنها در حد چند خط مختصر و خلاصه و با غلط های نگارشی و دستوری همراه بوده بلکه نتیجه این دیدار را هم اشتباه منتشر کرده است.

در خبر منتشر شده در این سایت آمده است: هفته چهارم رقابتهای لیگ برتر هندبال اقایان ساعتی پیش با انجام یک دیدار اغاز شد و تیم شهرداری ارومیه موفق شد ۳۱ بر ۲۲ شهرداری تبریز را شکست دهد.

این در حالی است که تیم شهرداری تبریز توانسته است همنام ارومیه ای خود را ۳۱ بر ۲۲ مغلوب کند.

عکس های زیر گویای همه چیز است.

 

بزرگترین خبرگزاری فارسی زبان دنیا و سوتی خبری اش!

 

خبرگزاری فارس و خبر صحیح منتشر شده!

 

و این هم مرجع ترین منبع برای تایید یا تایید خبر ندای ارومیـــــه!

 

پایگاه خبری تحلیلی ندای ارومیـــــه آماده انتشار هرگونه جوابیه از سوی بزرگترین خبرگزاری فارسی زبان دنیا!!! می باشد.