بارش‌های رگباری آذربایجان‌غربی را فرا می‌گیرد

به گزارش کوردپیام؛ مهدی کریمی کارشناس اداره پیش‌بینی اداره ‌کل هواشناسی آذربایجان‌غربی گفت: طبق نقشه‌های هواشناسی؛ این استان امروز و فردا /پنجشنبه و جمعه/ جو پایداری در استان حاکم است ولی از روز شنبه بارش‌های رگباری منطقه را فرا می‌گیرد. مهدی کریمی افزود: با استقرار الگوهای پایدار جوی در استان در پایان هفته افزایش نسبی […]

به گزارش کوردپیام؛ مهدی کریمی کارشناس اداره پیش‌بینی اداره ‌کل هواشناسی آذربایجان‌غربی گفت: طبق نقشه‌های هواشناسی؛ این استان امروز و فردا /پنجشنبه و جمعه/ جو پایداری در استان حاکم است ولی از روز شنبه بارش‌های رگباری منطقه را فرا می‌گیرد.

مهدی کریمی افزود: با استقرار الگوهای پایدار جوی در استان در پایان هفته افزایش نسبی دما نیز بین ۲ تا سه درجه سانتی‌گراد تا روز یکشنبه پیش بینی می‌شود.

وی اضافه کرد: از اواخر وقت روز جمعه، وزش باد و در برخی نقاط شمالی استان بارش های رگباری پراکنده پیش بینی می‌شود که لازم است تدابیر لازم اتخاذ شود.

در ۲۴ ساعت گذشته شهرستان پلدشت با دمای ۲۸ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین و شهرستان تکاب با مثبت ۶ درجه سانتی‌گراد خنک‌ترین شهر استان بودند. دمای هوای پیرانشهر در ۲۴ ساعت گذشته در خنک‌ترین ساعات ۱۲/۵ و در گرم‌ترین ساعات ۲۵ درجه بالای صفر به ثبت رسید.