ایران خودرو: دعوتنامه‌ای برای خریداران رانا ارسال نکرده‌ایم ! /قیمت رانا مشخص شد

در پی انتشار گزارش فارس در مورد گلایه خریداران رانا از افزایش ۴۴ درصدی قیمت این خودرو، عدم ارسال دعوتنامه برای خریداران این خودرو به دلیل ابلاغ نشدن قیمت جدید رانا به نمایندگی‌های ایران خودرو، روابط عمومی این شرکت به نقل از معاون فروش ایران خودرو از آغاز ارسال دعوتنامه برای خریداران خبر داد. به […]

در پی انتشار گزارش فارس در مورد گلایه خریداران رانا از افزایش ۴۴ درصدی قیمت این خودرو، عدم ارسال دعوتنامه برای خریداران این خودرو به دلیل ابلاغ نشدن قیمت جدید رانا به نمایندگی‌های ایران خودرو، روابط عمومی این شرکت به نقل از معاون فروش ایران خودرو از آغاز ارسال دعوتنامه برای خریداران خبر داد.

به گزارش کرد پیام: در پی انتشار گزارش فارس در مورد گلایه خریداران رانا از افزایش ۴۴ درصدی قیمت این خودرو، عدم ارسال دعوتنامه برای خریداران این خودرو به دلیل ابلاغ نشدن قیمت جدید رانا به نمایندگی‌های ایران خودرو، روابط عمومی این شرکت به نقل از معاون فروش ایران خودرو از آغاز ارسال دعوتنامه برای خریداران خبر داد.

این در حالی است که مدیر فروش یکی از نمایندگی‌های ایران خودرو این موضوع را رد کرد و گفت: دعوتنامه‌ای برای خریداران ارسال نکرده‌ایم.

مدیر فروش یکی دیگر از نمایندگی‌های ایران خودرو هم در این مورد گفت: قیمت رانا هنوز از سوی ایران خودرو به ما ابلاغ نشده و به همین دلیل ما هم دعوتنامه‌ای برای خریداران ارسال نکرده‌ایم.

وی در واکنش به خبرنگار ی که گفت ایران خودرو امروز اعلام کرده ارسال دعوتنامه رانا برای خریداران آغاز شده است، اظهار داشت: چطور ارسال دعوتنامه آغاز شده که ما خبر نداریم و هنوز حتی قیمت این خودرو هم به نمایندگی‌ها ابلاغ نشده است.

در خبری که امروز ایران خودرو به نقل از عبدالله بابایی، معاون بازاریابی و فروش این شرکت منتشر کرده، آمده است: با تصویب قیمت جدید رانا از سوی سازمان حمایت، صدور دعوتنامه برای اولویت‌های مهر ماه این خودرو آغاز شد.

وی با بیان اینکه قیمت جدید رانا ۲۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شده است، می‌گوید: در مرحله اول مبلغ ۱۰ میلیون تومان از متقاضیان این خودرو دریافت شده و در این طرح سود مشارکت نیز از مبلغ کل کسر خواهد شد.


منبع : شنیده ها – shenideha.com