انهدام باند بزرگ اسکیمر در تهران/ کپی کارت بانکی ۳۰۰ هزار نفر از مشتریان پمپ بنزین

رئیس پلیس فتای تهران گفت :  یکی از بزرگترین باندهای کلاهبرداران اسکیمر که اقدام به کپی کارت بانکی بیش از ۳۰۰ هزار نفر از شهروندان کرده بودند، منهدم شد. با طراحی دو عملیات جداگانه و همزمان پنج عضو این باند شامل دو زن و سه مرد را در ویلاهایشان در یکی از شهرهای شمالی کشور […]

رئیس پلیس فتای تهران گفت :  یکی از بزرگترین باندهای کلاهبرداران اسکیمر که اقدام به کپی کارت بانکی بیش از ۳۰۰ هزار نفر از شهروندان کرده بودند، منهدم شد.

با طراحی دو عملیات جداگانه و همزمان پنج عضو این باند شامل دو زن و سه مرد را در ویلاهایشان در یکی از شهرهای شمالی کشور دستگیر و به تهران منتقل کردند.

بیش از ۸۰ درصد مالباختگان در این پرونده زن‌ها بودند. کارت بانکی بیش از ۳۰۰ هزار نفر از شهروندان در طول فعالیت مجرمانه این شبکه در یکی از پمپ‌بنزین‌ها واقع در شمال تهران کپی شده بود.

این افراد تحت پوشش متصدی پمپ بنزین فعالیت داشتند. در همین راستا نیز زنان قربانیان بهتری برای آنان بودند، چرا که عمدتا زن‌ها از پیاده شدن از خودرو برای سوختگیری اجتناب کرده و این کار را بر عهده متصدی قرار می‌دهند.در همین فرصت نیز این افراد علاوه بر کپی کارت بانکی به رمز بانکی آنان نیز دست پیدا کرده بودند.