انفجار در پایتخت عربستان +تصاویر

لحظاتی پس از وقوع انفجار در شرق پایتخت عربستان، پایگاه‌های خبری عربی تصاویر این انفجار را بر روی خروجی خود گذاشتند.         به گزارش کرد پیام به نقل از فارس ؛ یک منبع امنیتی سعودی به خبرگزاری فرانسه گفت: علت انفجار امروز در شرق پایتخت عربستان، آتش گرفتن یک تانکر حامل گاز […]

لحظاتی پس از وقوع انفجار در شرق پایتخت عربستان، پایگاه‌های خبری عربی تصاویر این انفجار را بر روی خروجی خود گذاشتند.

 

 

 

 

به گزارش کرد پیام به نقل از فارس ؛ یک منبع امنیتی سعودی به خبرگزاری فرانسه گفت: علت انفجار امروز در شرق پایتخت عربستان، آتش گرفتن یک تانکر حامل گاز در شرق ریاض پس از برخورد آن به یکی از پل‌ها در منطقه بوده است.

وی افزود: یک حادثه رانندگی منجر به آتش گرفتن تانکر گاز در جاده خریص در تقاطع شیخ جابر شد که این آتش سوزی ناشی از برخورد تانکر به یکی از پل‌ها در این تقاطع بود و در نتیجه آن راننده زخمی شده است.

در همین حال، شاهدان عینی به خبرگزاری فرانسه گفتند که هفت خودرو در محل آتش گرفته و به ساختمان‌های اطراف زیان وارد شده است.

این در حالی است که شبکه تلویزیونی العربیه سعودی علت انفجار یاد شده را ناشی از تانکر سوخت در یک پمپ بنزین دانسته است.

در همین حال، خبرگزاری رویترز به نقل از یک شاهد عینی اعلام کرد: یک ساختمان صنعتی به طور تقریبا کامل در این انفجار بزرگ در شرق ریاض ویران شده است.

وی افزود: ساختمان تقریبا با خاک یکسان شد و خودروها در مجاورات آن آتش گرفت و دستکم پنج ماشین آتش نشانی به صحنه حادثه آمدند.

تصاویر این انفجار در پی می‌آید.