انصراف سامبوکار بوکانی از بازی با ورزشکار اسرائیلی

کمال علیخواه آذر ،سامبوکار بوکانی دبرای حمایت از مردم مظلوم فلسطین از دیدار با این حریف صرف نظر و از گردونه مسابقات حذف شد.       به گزارش کرد پیام به نقل از کانی پرس ؛ در مسابقات جهانی بلاروس  سامبوکاربوکانی از بازی با حریف اسرائیلی صرف نظر کرد وازدور مسابقات حذف شد. کمال […]

کمال علیخواه آذر ،سامبوکار بوکانی دبرای حمایت از مردم مظلوم فلسطین از دیدار با این حریف صرف نظر و از گردونه مسابقات حذف شد.

 

 

 

به گزارش کرد پیام به نقل از کانی پرس ؛ در مسابقات جهانی بلاروس  سامبوکاربوکانی از بازی با حریف اسرائیلی صرف نظر کرد وازدور مسابقات حذف شد.
کمال علیخواه آذر سامبوکار ملی پوش بوکانی که در قالب تیم ملی در وزن منهای ۸۰ در رده بزرگسالان به نمایندگی از کشورمان در مسابقات جهانی بلاروس شرکت کرده بود در یک حرکت زیبا انزجار خود را از رژیم صهیونیستی اعلام کرد.
کمال علیخواه آذرکه شش دوره قهرمانی کیک بوکسینگ کشور، یک دوره قهرمانی سانشو کشور و دعوت به اردوی تیم ملی، قهرمانی مسابقات جهانی ۲۰۰۵ بلاروس و ۲۰۰۸ بین المللی کشور، قهرمان مسابقات سامبوی ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ تاشکند ازبکستان، قهرمانی مسابقات کیک بوکسینگ ۲۰۱۱ استانبول ترکیه و کسب دومین مدال طلا در رقابت های قهرمانی سامبوی آسیا و نخستین مدال طلا در بخش کامبات سامبو (مبارزه آزاد) را در کارنامه ورزشی خود دارد، در مسابقات جهانی بلاروس هنگامی که در اولین مسابقه قرعه اش به  ورزشکار رژیم صهیونیستی خورد، این دلاور مرد بوکانی در حالی که مدعی اصلی کسب مدال طلای این مسابقات بود، برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین از دیدار با این حریف صرف نظر و از گردونه مسابقات حذف شد.