از ربات خانه دار تا … + تصاویر

در هفته گذشته گوگل از تلفن همراه خودش که با کمک ال جی تولید کرده است رونمایی کرد و کشتی استیوجابز نیز به آب انداخته شد.         به گزارش کرد پیام در هفته گذشته چند فناوری جدید وارد بازار شده است که در اینجا تعدادی از این فناوری ها را به شما […]

در هفته گذشته گوگل از تلفن همراه خودش که با کمک ال جی تولید کرده است رونمایی کرد و کشتی استیوجابز نیز به آب انداخته شد.

 

 

 

 

به گزارش کرد پیام در هفته گذشته چند فناوری جدید وارد بازار شده است که در اینجا تعدادی از این فناوری ها را به شما معرفی می کنیم.

ربات خانه دار: این ربات به تازگی رونمایی شده است و قابلیت انجام حرکات خاصی را با انعطاف بسیار بالا دارد. او می تواند به راحتی میوه ها را خرد کند و یک سالاد درست کند و همچنین در کارهای خانه مانند تمیز کردن میزها و گردگیری نیز به خانم ها کمک می کند.

چیپ های آینده: شرکت کامپیوتری "آی بی ام" در صدد است تا با استفاده از تکنولوژی نانو-کربن چیپ های بسیار پیچیده ای تولید کند که در هر کدام از آن ها نزدیک به ۱۰ هزار ترانزیستور استفاده شده است. این کار می تواند دریچه ای تازه در علم کامپیوتر باشد و پیشرفت های زیادی را به ارمغان می آورد.

گوشی جدید گوگل: گوگل به تازگی جدیدترین تلفن همراه خود را با تکنولوژی نکسوس به کمک شرکت ال جی وارد بازار کرده است. این تلفن همراه که به "نکسوس۴" شناخته می شود دارای یک پردازنده ۴ هسته ای است و از سیستم عامل آندروئید ۴٫۲ بهره می برد. گوگل می گوید این گوشی می تواند فروش خوبی در سطح دنیا داشته باشد.

کشتی استیوجابز: هفته گذشته خبر عجیبی به گوش رسید مبنی بر اینکه کشتی استیو جابز به آب انداخته شده است. این کشتی که به طراحی جابز و "فیلیپ استارک" بوده است هفته گذشته در آلمان به آب انداخته شد. طراحی بسیار عجیب و همچنین امکانات جالب این کشتی باعث شگفتی همه شده است.

کوچکترین خودروی دنیا: خودروهای بسیار زیادی هستند که تا به حال به عنوان کوچکترین خودرو اعلام شده اند. اما "پیل" به درستی کوچکترین خودروی دنیا است. شما حتی می توان آن را به داخل خانه تان نیز ببرید چرا که جای زیادی را اشغال نخواهد کرد. این خودرو مجوز عبور و مرور در خیابان های شهری را نیز دارد.