صنعتی فرماندار بوکان:

اداره گمرک در بوکان دایر می شود

فرماندار شهرستان بوکان از دایر شدن اداره گمرک در بوکان خبرداد و گفت: تا زمان تحویل زمین مناسب برای دایر نمودن اداره گمرک، حوزه نظارت گمرکات به دایر نمودن نمایندگی گمرک در بوکان اقدام می نماید.

به گزارش کوردپیام، با هدف پیگیری و اجرای مصوبه سفر اخیر وزیر اقتصاد و دارایی به شهرستان بوکان مبنی بر «ایجاد اداره گمرک در بوکان»، خالد جنگجو مدیرکل و ناظر گمرکات استان آذربایجان غربی در بوکان حضور پیدا کرد و با صنعتی فرماندار شهرستان بوکان و حبیب زاده نماینده مردم شهرستان بوکان در محل فرمانداری دیدار و گفتگو نمود.
نتیجه این دیدار امضای صورت جلسه ای بود که در آن مصوب شد تا زمان تحویل زمین مناسب برای دایر نمودن اداره گمرک از سوی فرمانداری بوکان به ناظر گمرکات آذربایجان غربی، حوزه نظارت گمرکات به دایر نمودن نمایندگی گمرک در بوکان اقدام نماید.
به دنبال این نشست و برای پیگیری تاسیس اداره گمرک بوکان، روز شنبه ۱۸ شهریورماه، نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی با خاندوزی وزیر امور اقتصاد دارایی و رضوانی فر رئیس گمرک ایران دیدار و گفت وگو کرد.
در همین ارتباط وزیر امور اقتصاد، طی تماس تلفنی با صنعتی فرماندار بوکان در خصوص اختصاص فضایی برای آغاز فعالیت اداره گمرک گفتگو نمودند.