احمدی نژاد برای دیدار با فائزه و مهدی هاشمی به زندان اوین می‌رود

نماینده ارومیه با اشاره به درخواست رئیس جمهور برای بازدید از زندان اوین گفت: احمدی نژاد …           به گزارش کرد پیام به نقل از باشگاه خبرنگاران ؛ نماینده ارومیه با اشاره به درخواست رئیس جمهور برای بازدید از زندان اوین گفت: احمدی نژاد برای دیدار با فائزه و مهدی هاشمی […]

نماینده ارومیه با اشاره به درخواست رئیس جمهور برای بازدید از زندان اوین گفت: احمدی نژاد …

 

 

 

 

 

به گزارش کرد پیام به نقل از باشگاه خبرنگاران ؛ نماینده ارومیه با اشاره به درخواست رئیس جمهور برای بازدید از زندان اوین گفت: احمدی نژاد برای دیدار با فائزه و مهدی هاشمی می‌خواهد به زندان اوین برود.

 نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۳ آبان ماه) طی تذکر شفاهی به هیئت رئیسه اظهار داشت: رئیس قوه قضاییه نامه‌ای محرمانه به رئیس دستگاه اجرایی نوشته اما احمدی نژاد آن را منتشر کرده است، چرا باید جواب نامه‌ای که محرمانه بود غیرمحرمانه داده شود.

وی افزود: آیا مگر رئیس جمهور مسئول ایجاد اشتغال و امنیت در کشور نیست، آیا مگر رئیس جمهور رئیس شورای امنیت ملی در کشور نیست؛ پس چرا باید این گونه رفتار کند؟

منتخب مردم ارومیه در ادامه به نامه احمدی نژاد مبنی بر درخواست بازدید از زندان اوین اشاره کرد و گفت: رئیس جمهور می‌خواهد برای دیدار با فائزه و مهدی هاشمی از زندان اوین بازدید کند.

قاضی پور در ادامه خاطرنشان کرد: رئیس جمهور باید با استناد به اصل ۱۲۱ قانون اساسی از خودکامگی بپرهیزد.

وی در پایان اضافه کرد: ما همگی سرباز ولایت فقیه بوده‌ایم و اعلام می‌کنیم از رهبر اشاره و از ما دویدن و اجازه نخواهیم داد هیچ گزندی نظام انقلاب اسلامی را خدشه دار کند.