آمریکا مستکبرترین کشور جهان و حامی بزرگ اسرائیل است

    به گزارش کوردپیام ، ماموستا مصطفی محمودی امروز در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه پیرانشهر با دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و با تبریک هفته قوه قضائیه اظهار داشت: روز هفتم تیتر ماه، دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران صدیق امام خمینی(ره) در اثر انفجاز بمب در دفتر جمهوری اسلامی ایران […]

 

 

به گزارش کوردپیام ، ماموستا مصطفی محمودی امروز در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه پیرانشهر با دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و با تبریک هفته قوه قضائیه اظهار داشت: روز هفتم تیتر ماه، دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران صدیق امام خمینی(ره) در اثر انفجاز بمب در دفتر جمهوری اسلامی ایران به وسیله منافقان کوردل که خطرناک‌ترین تروریست‌ها در جهان بوده و حامی بزرگ آنها آمریکا است، به شهادت رسیدند.

 

وی تصریح کرد: متاسفانه آمریکا از دیرباز دشمنی خود را با ملت ایران ثابت کرده و ترورهای فراوانی را در این کشور انجام داده است تا جایی که ۱۷ هزار نفر از مردم ایران تاکنون بر اثر ترور به شهادت رسیده‌اند.

 

امام جمعه پیرانشهر با تاکید بر اینکه آمریکا مستکبرترین کشور جهان و حامی ظالمترین کشورها یعنی رژیم جعلی اسرائیل است افزود: ایالات متحده آمریکا به رژیم منفور و کودک‌کش صهیونیستی کمک کرد تا کشور فلسطین را اشغال و ضمن قتل و عام مردم بی‌دفاع این کشور، اموال آنها را غارت کرده و میلیون‌ها نفر را آواره و خانه هایشان را تخریب و به زمین‌های کشاورزی آنها تجاوز کند.

 

وی بیان کرد: پس این هفته را هفته حقوق بشر آمریکایی نامیده‌اند تا همه بدانند که مدعیان حقوق بشری دروغگو بوده و خود ایالات متحده بزرگترین جنایتکار در جهان است که بحران‌های بی‌شماری را در دنیا به وجود می‌آورد.

 

محمودی گفت: متاسفانه آمریکا، مردم جهان را به جان هم انداخته و نفعی که می‌برد، کشتار مردم بی‌دفاع مسلمان است.

 

وی در ادامه با اشاره به فلسفه تحریم زنا در قرآن اظهار داشت: بی‌شک رواج این مسئله در جوامع بشری بسیار خطرناک و سبب هرج و مرج و بی‌نظمی شده و محبت را در جامعه از بین می‌برد.

 

امام جمعه پیرانشهر افزود: بنابراین زنا را خداوند متعال در میان جوانع بشری نهی کرده و به جای آن باید ازدواج و فعل حلال در جامعه شکل گیرد.

 

وی با تاکید بر اینکه برهنگی و بی‌حجابی و نیز اختلاط زن و مرد و تماشای فیلم‌های مستهجن در شبکه‌های اجتماعی مجازی و یا خواندن نشریات نامناسب، مقدمه زنا در جامعه است بیان کرد: خداوند فرمود به زنا نزدیک نشوید و حتی مقدمات آن نباید فراهم شود چون گناه و معصیت آن آشکار و خطرناک است.

 

محمودی با اشاره به عواقب خطرناک زنا در جامعه اظهار داشت: بی‌شک زنا سبب بیماری‌های خطرناک شده و فرزندانی بی‌محبت و جنایتکاری را متولد می‌کند.